O MNĚ

Můj příběh začal realizací prodeje jednoho developerského projektu v Opavě. V roce 2006 jsem dostala příležitost založit společně s investorem společnost 4reality s.r.o., která měla za cíl prodej nově vzniklých cca 50 stavebních parcel v celkové hodnotě 40 mil. Kč. Byla jsem zodpovědná za vedení a řízení celého projektu od A – Z. Realizace probíhala v letech 2006 – 2008 a byla to jedna z mých nejlepších podnikatelských zkušeností. V té době jsem se začala vzdělávat také v oblasti finančního poradenství. Po dokončení ekonomicky velmi úspěšného projektu se naše cesty rozešly a já dala přednost činnosti finančního poradce.

Vzhledem k tomu, že jsem se jako spolumajitel a jednatel společnosti 4 reality s.r.o. seznámila se spoustou skvělých lidí, byl to velmi dobrý základ pro budování vlastního jména v realitní činnosti.

Po dlouho dobu to byl můj koníček, kterému jsem se věnovala ve svém volném čase. Až do doby než jsem začala více času trávit s klienty při prodeji, koupi nebo pronájmu nemovitosti. Abych svou činnost povýšila z hlediska odbornosti, absolvovala jsem zkoušku odborné způsobilosti dle zákona 179/2006 Sb. pro profesní kvalifikaci činnost obchodníka s realitami. A od roku 2017 jsem se stala členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Tento příběh by nemohl pokračovat bez mých dlouholetých klientů a přátel. Ať chceme nebo nechceme, stáváme se na malou chvíli součástí životních příběhů lidí, kteří si nás vyberou při realizaci svých rozhodnutí spojených s bydlením. A díky vzájemné důvěře a spokojenosti nás pak doporučují dále:

“Na doporučení jsem se při prodeji bytu obrátil na paní Lindu Bittovou. Byl jsem příjemně překvapen její vstřícností, ochotou a odborností, se kterou řešila vzniklé problémy. V podstatě vše vyřešila za mne (od nafocení bytu, až k podání zápisu na katastr nemovitostí). Pokud bych musel znovu řešit bytovou otázku, neváhal bych opět spolupracovat s ní.”
Ing. Miroslav Gebauer

“During the time Linda has been an estate agent she has successfully helped me to sell two flats and a cottage as well as helping me buy a flat and to rent another. For selling, the prices realised have always exceeded my expectations and the professional and personal service given were more than I could have expected. I would highly recommend Linda for your property transaction needs, the best in the business.”
Peter Rogers

“Ing. Bittová mi byla doporučena a já ji rovněž doporučuji všem, kteří prodávají nemovitost. Vlastnosti této skvělé osobní poradkyně v oblasti realit: ochota, vstřícnost, komunikativnost, perfektní připravenost a vysoce profesionální přístup. Co více si přát? Moje spokojenost s její prací je maximální!”
Ing. Eva Šlachtová

Mé jméno je má značka.

Ing. Linda Bittová