REFERENCE

Prodej bytu 3+kk

Prodej krásného bytu 3+kk s balkonem o velikosti 97 m2 v atraktivní lokalitě Městských sadů na Jaselské ulici v Opavě. Byt je zařízen s důrazem na detail, uzpůsobený pro rodinný život a současně útulný pro relax po těžkém pracovním dni. Jedná se o nízkonákladové bydlení (kategorie energetické náročnosti B – úsporná) díky vytápění z centrální kotelny se dvěma tepelnými čerpadly (IVT Greenline). Podlahové vytápění, vinylová podlaha, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, elektrická trouba, sklokeramická varná deska, digestoř). Balkón společně s kuchyní a obývacím pokojem je orientován do klidného vnitrobloku na jihozápadní stranu. Bonusem je zde samostatná místnost, která slouží jako šatna a úložný prostor. V suterénu je umístěna kotelna s tepelnými čerpadly, sklepní kóje a prostor pro umístění kol a kočárků. Možnost parkování ve dvoře.

2 Comments

 • Dalibor Graca

  Dobrý večer,

  prosím o informaci, zda-li je tento byt ještě v prodeji.
  Děkuji

  S pozdravem Dalibor Graca

  • Linda

   Dobrý den,

   tento byt je bohužel již prodaný. Veškeré inzerované nemovitosti najdete na https://www.sreality.cz/adresar/apple-cew-s-r-o-opava-cast-obce-mesto/11887/makleri/59074.
   Nenajdete tam ale nemovitosti, které aktuálně řeším a zatím teprve připravuji pro samotnou prezentaci. Pokud budete chtít, můžete mi na email zaslat Vaši představu co kokrétně hledáte, popřípadě mi zavolat a domluvit se na osobní schůzce, kde bych Vám mohla říci bližší informace k aktuálně připravovaným nemovitostem.

   Přeji hezký den

   LB

Leave a Reply