REFERENCE

Prodej bytů 2+kk a 3+1

Jednou z nejatraktivnějších lokalit je bezesporu Kylešovský kopec v Opavě. Dýchá z něj historie a noblesa díky domům, které začaly vznikat za první republiky. Vila na Gudrichové ulici byla dostavena v roce 1932, jejíž součástí byly dva byty 5+1. Prodej se týká pouze prvního patra, které bylo v šedesátých letech rozděleno na dvě samostatné jednotky 2+kk a 3+1. Pro lepší disponibilitu prodeje došlo v letošním roce ke změně podílového spoluvlastnictví na vlastnictví bytových jednotek.

Součástí bytů 2+kk (57 m2) a 3+1 (100 m2) jsou sklepní prostory (36 m2 včetně vlastního sociálního zařízení), samostatná garáž (24 m2), podíl na zahradě (s dřevěnou pergolou), půdě a ostatních společných částí. Celý prostor je světlý a útulný díky zachovalým historickým prvkům, které vás jistě příjemně překvapí. Ačkoliv jsou byty v dobrém stavu, rekonstrukce je nevyhnutelným dalším krokem pro jejich obývání.

Abychom mohli nabídnout klientům představu jak tento prostor v prvním patře využít například pro vícečlennou rodinu, nechali jsme designérkou Veronikou Goldmanovou zpracovat novou dispozici včetně její vizualizace. Díky prezentovanému návrhu může dojít k propojení obou bytů v jeden vzdušný celek a současně může být zachována i intimní část pro rodinu. Pro tento nápad jsme si předběžně nechali propočítat stavební náklady na rekonstrukci tohoto rozsahu. Klient musí počítat s investicí minimálně 930.000 Kč na hrubé stavební práce a poté ještě ostatní zařízení.

Vilová čtvrť s nezapomenutelným kouzlem v Opavě, která je doménou Kylešovského kopce, může být i vašim domovem. Toužíte po komfortu bytu se všemi vymoženostmi vlastního domu? Samostatné garáže, sklepa s vlastním sociálním zařízením a zahrady s dřevěnou pergolou? Tak to přesně nabízí tato nemovitost.

No Comments

Leave a Reply