REFERENCE

Prodej investiční nemovitosti Raduňka

RADUŇ je atraktivní vyhledávanou lokalitou nejen rodinami s dětmi. Leží 5 km jižně od Statutárního města Opavy. V širším centru a v blízkosti zámku, na pozemku o rozloze 1 066 m2 s udržovanou zahradou leží samostatně stojící stavba ze šedesátých let po rozsáhlé a zdařilé rekonstrukci.

RADUN is an attractive, sought-after location not only amongst families with kids and is located 5km south of Opava. The property is within close proximity to Radun chateau. It was built in the 60s, recently refurbished and comes with land of 1066 m2.

NEMOVITOST je primárně využívána jako občanská vybavenost – restaurace s nově přistavenou letní terasou, zázemím, ubytováním a v posledních deseti letech vybudovaným moderním wellness centrem. Vše je již připraveno na provoz.

THE PROPERTY is primarily used as a public house, it has a restaurant with a newly built summer terrace and includes accommodation and a wellness centre, which was added about 10 years ago. The entire property is a fully a functioning business ready for the new owner to take over.

RESTAURACE s přiznanými historickými prvky a nově přistavěnou terasou s bezbariérovým vchodem pojme až 80 hostů najednou. V kuchyni pět let staré zařízení již v ceně.

THE RESTAURANT with its restored original features has step free access and sits up to 80 guests at any given time. The commercial kitchen was refurbished and fully fitted 5 years ago.

WELLNESS CENTRUM je ve vynikajícím stavu. Nalézá se tu finská, bylinná a mentolová parní sauna, whirlpool s masážními tryskami, ledové vědro, masážní sprchy, masáž nohou, tepidarium a venkovní ochlazovací bazének. Samozřejmostí jsou také sprchy a šatna. Lze zde provozovat i masérnu. Samozřejmostí jsou také sprchy a šatna.

THE WELLNESS CENTRE is in outstanding condition. It features a Finnish sauna, steam sauna (herbal and menthol), hot tub with massaging jets, ice bucket, massaging showers, foot massage, tepidarium and a plunge pool. Common area showers and changing room are also available. It’s also possible to operate a massage spa on the premises.

UBYTOVACÍ KAPACITA momentálně činí pouze 4 lůžka v apartmánu a pokoji. Mohl by se však do ní počítat i byt 3+1, který́ byl doposud užíván pouze majitelkou. Plánované rozšíření o 20 lůžek, v devíti nově vybudovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením, v podkroví domu čeká na realizaci.

THE ACCOMMODATION capacity is currently 2 beds in an apartment and 2 beds in a separate room. In addition to that, there’s a four bedroom apartment (3+1), which has been used by the facilities owner for personal purposes. There is a potential to expand the accommodation capacity by a further 20 beds / 9 additional en-suite rooms by converting the attic.

STAVBA je podsklepená. Má prádelnu, dvě garáže, vlastní vrt, ústřední topení řešené krbovými kamny s akumulační nádrží, plynovým kotlem a zásobníkovými bojlery na teplou vodu. V celém objektu byla zrekonstruovaná elektřina (r. 2019) a odpady (r. 2019).

ADDITIONAL FACILITIES include: cellar, laundry room, two garages, dedicated water well, central heating powered by a wood burner and an accumulation container, gas boiler and hot water tanks. The electrics and plumbing system were both refurbished in 2019.

ODOBRNÉ VYJÁDŘENÍ vypracované odhadcem, zaměřené na rizika a výnos plynoucího z podnikání je k nahlédnutí v RK.

SUPPORTING MATERIAL and estimates prepared by an expert evaluator regarding the commercial viability of this property is available at the estate agent’s office.

No Comments

Leave a Reply