REFERENCE

Prodej rodinného domu

Ráda bych Vám představila rodinný dům v Táboře u Velkých Heraltic. Tento kouzelný dům je vzdálen jen 15 minut autem od Opavy a 10 minut od města Krnov. Tábor je malá vesnice, která je součástí obce Velké Heraltice v okrese Opava. Provoz je zde minimální což má vliv na čistší prostředí. Trvalé zde žije pouze 72 lidí, a proto je to velmi klidné místo. Není tady sice obchod, za to občané se scházejí v místní hospodě, kde dochází i lidé ze sousedních vesnic, které láká dobré pivo a chutné domácní uzeniny přímo od majitele. V celé vesnici je velmi dobrá komunita, která vřele přijímá nové občany. Pořádají se zde spousty vesnických zábav jako je dětský den, karmaš, masopust, den matek nebo pálení čarodějnic.

Velkou výhodou je soukromá okrasná zahrada se spoustou ovocných stromů, která se velmi snadno udržuje. Plocha je velká a skýtá řadu možností a nápadů, které můžou budoucí majitelé realizovat. Napadá mě třeba bazén pro děti. Podstatnou součástí je i vlastní studna s pitnou vodou, díky které nemáte žádné náklady na vodu. Dřevěné posezení s krbem je impozantním doplňkem celé zahrady. Jen pár metrů od domu je les s říčkou, kde můžete chodit na procházky.

V přední části domu se nachází dvě garáže včetně malé dílny pro kutily. Obytná část v přízemí je tvořena obývacím pokojem s krbem spojeným s kuchyní a vstupem na zahradu. Nově zrekonstruovaná koupelna v originálním stylu s vanou z litého mramoru okouzlí naprosto každého. Hned vedle je vybudovaná relaxační zóna v podobě sauny a sprchového koutu, která je vytápěna ve vedlejší místnosti kamny. V prvním patře pak najdete 3 pokoje, které slouží jako pracovna, pokoj pro hosty a ložnice se vstupem na balkon, jejíž součástí jsou kachlová kamna pro teplo a podzimní romantiku. Mimo to je zde spousta úložného prostoru a nabízí se i možnost vybudování dalších pokojů na půdě. Přidanou hodnotou celé nemovitosti je podle mého názoru talent majitelky, která vyšperkovala nábytek svým uměleckým koníčkem.

Jsou nemovitosti, které si na první pohled zamiluji a získám k nim okamžitě vztah. A toto je jedna z nich. Pokud i Vás chytla za srdce, není nic lepšího než se na ni přijet do Tábora podívat.

2 Comments

 • Tereza Pekárková

  Dobrý den,
  na první pohled jsem se zamilovala do tohoto domečku a jelikož zrovna nějaký shanime, tak by mě moc zajímalo zda je ještě volný a jaká je cena za tuhle krásu? Případně jaké jsou možnosti prohlídky?
  Předem moc děkuji za odpověď, Pekárková Tereza

  • Linda

   Dobrý den,

   již máme vážného kupce, kterého jsme vybrali z velkého počtu zájemců. Aktuálně reším ještě jeden rodinný dům, ale zatím Vám bližší informace nemůžu sdělit. Sledujte můj FB:@lindabittovanemovitostiopava a nebo IG:@lindabittovalb, kde se dozvíte více o nabízených novinkách a hlavně dříve než budou inzerovány.

   Přeji hezký den

   LB

Leave a Reply